Wednesday, 27 February 2013 12:39 | Autor KP
Podlasie ma biznes!
Ideą konkursu Podlasie ma biznes! jest pomoc w realizacji własnych pomysłów na biznes ludzi, którzy nie mają żadnych doświadczeń na tym polu a także osób mających własną firmę, ale niewielkie lub niezbyt udane doświadczenia w jej prowadzeniu.

 

 

Oficjalne rozpoczecie konkursu odbędzie się na konferencji prasowej 2 marca (sobota) 2013r.

o godzinie 11.00 w sali 141, budynku Państwowej Szkoły Wyższej

im. Papieża Jana Pawła II przy ul. Sidorskiej 95/97 w Białej Podlaskiej

Wszystkich chętnych zapraszamy!!!

 

Możesz dostać do 500 tys. zł kapitału na własną firmę.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich: osób młodych i dojrzałych, pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie powiatów bialskiego, radzyńskiego lub parczewskiego a także/lub rozszerzyć o nowe kierunki działania firmę już istniejącą. Organizatorzy konkursu pomogą zarówno osobom jeszcze nie prowadzącym działalności gospodarczej jak i czynnym już na rynku mikro i małych przedsiębiorstw.

Zrób biznesplan i zgłoś się do Podlasie ma biznes!

Szczególnie zależy nam na wspieraniu osób, które posiadają już pomysł na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności, lecz brakuje im zaplecza (środków finansowych, lokalu, know-how) a może tylko pewności siebie. Receptą na sukces jest dobry pomysł, dobry plan i możliwość jego realizacji. Pierwsze już masz! Zrób drugi ruch - przygotuj biznesplan a my pomożemy Ci go zrealizować!

Nawet jeśli nie wiesz jak go przygotować – pomożemy. Prowadzane są bezpłatne szkolenia dla wszystkich uczestników w zakresie prawidłowej konstrukcji biznesplanów.

Laureaci konkursu Podlasie ma biznes! planują prowadzić przyszłą działalność na terenie powiatów: bialskiego, radzyńskiego lub parczewskiego lub przenieść tam działające już firmy.

Podlasie ma biznes! to przepustka do sukcesu bo nie tylko zdobycie miejsca na podium ale nawet samo znalezienie się w finale konkursu stanowi znakomitą rekomendację dla uczestników i ich pomysłów na biznes.

Pamiętaj! Pomysł jest Twój, ale jego realizacja odbywa się w kontakcie z innymi ludźmi, instytucjami, firmami. Promujemy przedsiębiorczość, gdyż ta jest kluczem do sukcesu całych społeczności.

Konkurs Podlasie ma biznes! pozwala wyławiać prawdziwe talenty przedsiębiorczości, a Organizator, nagradzając autorów najlepszych biznesplanów i najciekawszych pomysłów, chce przyczynić się wraz z Partnerami do ożywienia gospodarczego w regionie a najlepsze pomysły promować na terenie całego kraju i zagranicą. Zostań Partnerem konkursu: napisz fundacja@kochampodlasie.pl .

 

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie konkursu http://podlasiemabiznes.pl/


Zaproszenie Podlasie ma biznes!


Aktualności