Wednesday, 17 April 2013 08:50 | Autor FKP
Pełna aula uczestników „Podlasie ma biznes!” na szkoleniu z pisania biznesplanów.
W sobotę oraz niedzielę, 13 i 14 kwietnia w Białej Podlaskiej na auli PSW odbyło się szkolenie „Do czego służy i jak napisać biznesplan” zorganizowane przez Fundację Grzegorza Biereckiego Kocham Podlasie i Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Poprowadzone przez Pana Waldemara Kotowskiego trenera wielu programów z zakresu przedsiębiorczości, finansów, inwestycji, doradztwa zawodowego, tworzenia i oceny biznesplanów. Współpracownika Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Pan Waldemar Kotowski prowadzi również zajęcia w Katedrze Geografii Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego oraz zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Podlaskim w Białymstoku.

100 osób w ubiegły weekend wzięło udział w szkoleniu dot. pisania biznesplanu. Szkolenie było częścią II etapu naszego konkursu. Wszystkie osoby, które wyraziły chęć i przyszły na szkolenie dostały pakiet niezbędnej wiedzy jaka będzie im potrzebna do napisania biznesplanu. Wszystkie biznesplany przyjmujemy do 15 maja w siedzibie Fundacji Kocham Podlasie, 21-500 Biała Podlaska, ul. Francuska 136.

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy materiały pokonferencyjne: prezentację jaka była przedstawiana oraz matrycę biznesplanu.


szkolenie - 13-14 kwietnia 2013


Aktualności